Kontakti

 
1. Gordana Šoltić Siladi ravnatelj 500 796 099/6203491 g.solticsiladi@dv-cipelica.hr
2. Branka Ivaci zdravstveni voditelj (UPISI JASLICE) 312 182 091/391 5002 bivaci@dv-cipelica.hr
3. Mirela Posavec Herman pedagog (UPISI VRTIĆ) – zamjena Josipa Kirić 314 757 091/3915001 mposavec@dv-cipelica.hr
4. Aleksandra  Tot tajnik 500 797 099/6203490 atot@dv-cipelica.hr
5. Darinka Petran administrativno-računovodstveni djelatnik 1 500 798  / dpetran@dv-cipelica.hr
6. Tanja Petek administrativno-računovodstveni djelatnik 2 (UPLATNICE) 323 423  /  tpetek@dv-cipelica.hr
7. Blaženka Juričić voditelj računovodstva 500 799  / bjuricic@dv-cipelica.hr
8. Radovan Zadravec viši stručni referent ZNR i javnu nabavu  390-411 091/3915018 rzadravec@dv-cipelica.hr
9. Eleonora Glavina psiholog 311 778 091/3915013 eglavina@dv-cipelica.hr
10. Petra Cerovčec logoped (zamjena Mihaela Gaća) 311 076 091/3915012

pzupanic@dv-cipelica.hr

logoped@dv-cipelica.hr

11. Kuhinja Cipelica 314 756  /
FAX TAJNIK 314 758
FAX JAVNA NABAVA 390 411

 


SJEDIŠTE: VUKOVARSKA 15, ČAKOVEC

MBS: 4496396

OIB: 45763429642

IBAN: HR61 2340 0091 1107 7047 8 (PBZ DD)

PODRUČNI ODJELI:

  • Područni odjel „Vjeverica“ ZAVNOH-a 24/a, Čakovec
  • Područni odjel “Mrav“, Josipa bana Jelačića 56, Mačkovec
  • Područni odjel „Zvjezdice“ Prvomajska 21,  Šandorovec
  • Područni odjel „Pirgo“, Varaždinska 2,  Kuršanec