Kontakti

 
1. Gordana Šoltić Siladi ravnatelj 500 796 099/6203491 g.solticsiladi@dv-cipelica.hr
2. Branka Ivaci

zdravstveni voditelj

(UPISI U JASLICE)

312 182 091/391 5002 bivaci@dv-cipelica.hr
3. Mirela Posavec Herman

pedagog

(UPISI U VRTIĆ)

314 757 091/3915001

mposavec@dv-cipelica.hr

pedagog@dv-cipelica.hr

4. Aleksandra  Tot tajnik 500 797 099/6203490 atot@dv-cipelica.hr
5. Darinka Petran administrativno-računovodstveni djelatnik 1 500 798  / dpetran@dv-cipelica.hr
6. Tanja Petek administrativno-računovodstveni djelatnik 2 (UPLATNICE) 323 423  095/3731761  tpetek@dv-cipelica.hr
7. Blaženka Juričić voditelj računovodstva 500 799  / bjuricic@dv-cipelica.hr
8. Radovan Zadravec viši stručni referent ZNR i javnu nabavu  390-411 091/3915018 rzadravec@dv-cipelica.hr
9. Eleonora Glavina psiholog 311 778 091/3915013 eglavina@dv-cipelica.hr
10. Petra Cerovčec logoped 311 076 091/3915012

pzupanic@dv-cipelica.hr

logoped@dv-cipelica.hr

11. Kuhinja Cipelica   314 756  /
FAX TAJNIK     314 758
  FAX JAVNA NABAVA     390 411

 


SJEDIŠTE: VUKOVARSKA 15, ČAKOVEC

MBS: 4496396

OIB: 45763429642

IBAN: HR61 2340 0091 1107 7047 8 (PBZ DD)

PODRUČNI ODJELI:

  • Područni odjel „Vjeverica“, ZAVNOH-a 24/a, Čakovec
  • Područni odjel “Mrav“, Josipa bana Jelačića 56, Mačkovec
  • Područni odjel „Zvjezdice“, Prvomajska 21,  Šandorovec
  • Područni odjel „Pirgo“, Varaždinska 2,  Kuršanec